Sosyal Medya Yönetimi ile Markanızı Canlandırın

Firma, ürün veya hizmetlerini dijital dünyanın ve sosyal medyanın gücüyle tanıtmak, geniş kitlelere ulaşmak isteyen her sektör sosyal medya hizmetini tercih etmelidir. Sosyal Medya Yönetimine gerekli zamanı ayıramayacağını düşünen veyahut sosyal medya yönetimi konusunda bilgi sahibi olmayan şirket sahiplerinin bu hizmetlerden yararlanması, daha etkili geri dönüşler elde etmesini sağlamaktadır.

Neler Yapıyoruz?

Web Sitesi Tasarımları

Seo Uyumlu

SEO(Arama Motoru Optimizasyonu) uyumu en basit tabirle web sitenizin arama motorlarına uyumluluğudur. Bu uyumluluk oranının yüksek olması arama motorlarının web sitenizi anlamasına, doğru bir şekilde sınıflandırmasına ve indekslerine (rehberlerine) kaydetmesine yardımcı olur.

Responsive

Kullanılabilirliği arttırmak için web sitenizin çeşitli cihazlarda ve pencere veya ekran boyutlarında minimumdan maksimum görüntü boyutuna kadar iyi görüntülenmesini amaçlayan bir web tasarımı yaklaşımıdır.

Sizin için ihtiyacınıza uygun özelliklere sahip, SEO uyumlu ve responsive web sitesi tasarlıyoruz. Web site tasarım hizmetimiz ile kurumsal web sitesi, e-ticaret web sitesi, kişisel blog sitesi, landing page tasarımları gibi birçok web site tasarım hizmeti vermekteyiz. Aklınızdaki her türlü soru için bize ulaşabilir ve tamamen size özel web site tasarımınız ile dijital dünyada öne çıkabilirsiniz.

Dijital Reklam Yönetimi

Youtube Reklamlar

Youtube üzerinden izleyiciye gösterilen reklamlar.

Arama Ağı Reklamları

Google reklamları, Yandex reklamları ve diğer arama ağlarında gösterilen reklamlar.

Sosyal Medya Reklamları

Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter ve Tiktok gibi platformlarda sürdürülen reklamlar.

Video Reklamlar

Hedef kitleyi harekete geçiren mesajın video ile verildiği reklamlar.

Görsel Reklamlar

Banner veya display reklam olarak da bilinen resim şeklindeki reklamlar.

Alışveriş Reklamları

Ürün görseli ve fiyat gibi özelliklerin de verildiği reklamlar

Sosyal Medya Yönetimi

Hesap Açılışı

Belirlenen mecralarda sosyal medya hesaplarınız kurulur. Mevcut hesap üzerinden hareket edilecekse gerekli düzenlemeler yapılır.

Rakip Analizi

Sektörde öne çıkan rakipleriniz belirlenir. Sonrasında sosyal medya profilleri ve paylaşım özellikleri analiz edilir. Rakipleriniz, sosyal medya stratejinizi şekillendirir.

Raporlama

Size iletilen aylık raporda bir önceki ayın etkileşim ve takipçi verilerini karşılaştırıyoruz. Grafikler ile sunduğumuz verileri yorumlarımızla anlaşılır hale getiriyoruz.

Hedef Kitle Analizi

İçeriklerinizin hitap edeceği hedef kitlenizi araştırmalar neticesinde belirliyoruz. Hedef kitlenizi tanımak, beklentilerini karşılamak için gereklidir.

Özel Sosyal Medya Tasarımları

Kurumsal renklerinize uygun özel post tasarımları hazırlayarak, size özel sloganlar ve açıklama metinleriyle paylaşımlar yapıyoruz.

Paylaşım Planı

Sizin için önemli detayları atlamadan günlük, haftalık ve aylık paylaşım planlaması yaparak, süreci profesyonel yönetiyoruz.

Grafik Tasarım Hizmetleri

Logo Tasarımı

Kurumsal kimliğinizi ve firma kültürünüzü en iyi şekilde yansıtacak logo tasarımı.

Dijital Reklam

Sosyal medya ve diğer reklam kanallarında bulunan görsellerin tasarlanması.

Sunum Tasarımı

Firmanızı tanıtmak için kullandığınız sunumların tasarlanması.

Kartvizit Tasarımı

İletişim bilgilerinizin yer aldığı ve sektörünüzle uyumlu kartvizit tasarımı.